Tomb Raider krijgt Multiplayer
Nieuws

Tomb Raider krijgt Multiplayer

1 min leestijd

Dat we in 2013 een avontuur gaan beleven met Lara Croft wisten we al. Maar hoe maak je van een singleplayer-game een multiplayer?

Terwijl Crystal Dynamics, de studio die werkt aan Tomb Raider, druk bezig is met een singleplayer-avontuur in elkaar te sleutelen komt er een andere speler om de hoek. Het zusterbedrijf Eidos Montreal heeft al een tijdje gewerkt aan een multiplayer van de game. Op de voorkant van het januari nummer van het tijdschrift OXM, Official Xbox Magazine, is de grote onthulling te zien. Hoe de multiplayer in elkaar gaat steken is nog niet bekend. Binnenkort kun je meer informatie verwachten over de multiplayer.

Redacteuren Tom en Maurice gaan volgende week naar een uitgebreide speelsessie van Tomb Raider. Zouden we hier het goede nieuws horen? Over deze trip lees je binnenkort meer op Nieuwerwets.tv.

 

Meer informatie over de game vind je op onze gamepagina.