Het was al bekend dat er een nieuwe game van Rare wordt onthuld tijdens de E3 van dit jaar volgens Microsoft is dit een game waar liefhebbers van Rare de oudere games van de ontwikkelaar in zullen herkennen. Niemand heeft echter durven dromen dat misschien wel om een nieuwe Banjo-Kazooie gaat.
Een foto en een lijst die op het forum van NeoGaf zijn opgedoken doet de hoop nieuw leven inblazen. Op de foto, die de line-up van Microsoft gedeeltelijk prijs moet geven, staat namelijk B-K: Gruntyland. Zowel B-K (Banjo-Kazooie) als Grunty (de aartsvijand van het duo) doen vermoeden dat er een nieuwe game in de maak is. Volgens het lijstje komen daar echter ook de volgende games bij:
Halo 5
Killer Instinct
Banj-Kazooie: Gruntyland
Forza 5
Quantum Break
HALO: Spartan Assault
Ryse
Fable 4
Crackdown 3
Fortnine
Dead Rising 3
Call of Duty: Ghosts
Battlefield 4
The Witcher 3
Dying Light
PREY 2
Homefront 2
BGE 2
Mirror’s edge 2
Rainbow 6 PATRIOTS
Brother in Arms
League of legends
Een aantal van de games zijn natuurlijk al aangekondigd, maar titels als Halo 5, Fable 4 en Killer Instinct doen wel vele oren klapperen. Kleine maar voor Banjo-Kazooie is dat het ook zomaar een Kinect minigame-spel kan zijn, wat heel veel mensen weer teleur zal stellen. Onderstaand de foto:

Bron: NeoGaf