review
Table Top Racing: World Tour

Conclusie
Table Top Racing: World Tour is niet de nieuwe Rocket League, maar wel een leuke game voor weinig geld. Deze maand is het nog gratis te downloaden voor alle Playstation Plus-abbonees.PlayStation Plus-abonnees krijgen niet alleen toegang tot alle online diensten van Playstation, zij kunnen ook elke maand een selectie gratis games downloaden. Meestal zijn dit oudere games, maar soms ook een nieuwe release. De moderne cultklassieker Rocket League deed dit al zeer succesvol en nu lijkt Table Top Racing: World Tour dit succes te willen evenaren. De game is het vervolg op de titel Table Top Racing, oorspronkelijk uitgebracht voor iOS, Android en de PlayStation Vita.
Zoals de titel al doet vermoeden nemen in Table Top Racing: World Tour speelgoedauto’s het op een tafel tegen elkaar op. Langs broden, champagneflessen, moersleutels en zelfs sushi proberen de spelers zo snel mogelijk de finishlijn te bereiken. Dit alles is duidelijk geïnspireerd door Mario Kart, zo is het mogelijk om concurrenten te bestoken met allerlei wapentuig en kunnen er boosts worden gebruikt. Ook is de game opgedeeld in drie snelheidsklasses, waarvan elke vier auto’s bevat.
Hoewel we Table Top Racing: World Tour zeker niet kunnen bestempelen als de nieuwe Rocket League is de game wel leuk voor een aantal uurtjes tijdverdrijf. De presentatie is mooi, van de nagemaakte merkauto’s tot de speelse omgevingen. Verwacht echter niet de grafische pracht van Uncharted 4. Verschillende soorten races zorgen voor een leuke afwisseling, van races zonder wapens tot redelijke pittige driftuitdagingen. Om alles uit de game te halen raden we aan om voor de platinumtrofee te gaan. Vooral de laatste driftmodus, waarbij een miljoen punten moeten worden behaald, is een leuke uitdaging. Al met al is Table Top Racing: World Tour zeker het proberen waard voor alle Playstation Plus-abbonees.