Gisteren laat in de avond vond de Fire Emblem Direct plaats, een korte presentatie over de toekomst van Fire Emblem. Hierboven kun je hem helemaal terugkijken, maar hieronder vind je de belangrijke punten:
Er komt een gloednieuwe Fire Emblem naar de Nintendo Switch.
Ergens in 2018 komt er een volledig nieuwe titel naar de Nintendo Switch, die losstaat van Fire Emblem Warriors. Meer is nog niet bekend.
Fire Emblem Warriors zal ook verschijnen voor de 3DS.
Fire Emblem Warriors (een Musou-game, denk aan de Dynasty Warriors-reeks) zal naast de Nintendo Switch, ook uitkomen voor de 3DS. Voor de mensen die minder bekend zijn met de Dynasty Warriors-reeks en meer met de Nintendo-spellen, het zal hoogst waarschijnlijk ongeveer worden als Hyrule Warriors, alleen met een Fire Emblem-thema in plaats van Zelda.
Er komt ook een gloednieuwe Fire Emblem naar de 3DS.
Alle afgelopen Fire Emblem-titels voor de 3DS zijn bijzonder goed ontvangen, dus is het goed nieuws dat Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia aangekondigd is voor de 3DS. Niet alleen dat, maar deze titel zal in mei dit jaar al verschijnen.
Nintendo brengt een mobiele Fire Emblem-game uit.
Fire Emblem Heroes, dat zal de naam zijn van de mobiele game die 2 februari uit zal komen op Google Play en later zal verschijnen voor iOS. Volgens Nintendo zullen spelers in een gloednieuw verhaal oude Fire Emblem-personages op kunnen roepen.
Voor beelden en uitgebreidere informatie kun je hierboven de hele Fire Emblem Direct bekijken. Voor aankomend nieuws rondom al deze titels, houd je onze site in de gaten.