Het staat niet stil rond de Battlefield-franchise. Naast de bevestiging van de komst van een nieuwe Battlefield volgend jaar is vandaag de Battlefield 1 Revolution Edition gelekt door Amazon Frankrijk. Op de Amazon-website stond vandaag voor een korte tijd een speciale editie vermeld. Er was tevens een beschrijving toegevoegd aan de advertentie.
In de beschrijving stond dat het ging om een complete editie van Battlefield 1. Dit houdt in dat het de basisgame bevat, maar ook alle vier de uitbreidingen. De eerste uitbreiding They Shall Not Pass is tot nu toe de enige uitbreiding die is uitgebracht. Deze bevat vier nieuwe maps, een nieuwe factie om mee te spelen en een nieuwe modus. De tweede uitbreiding, in the Name of the Tsar, komt pas in september uit.
De Battlefield 1 Revolution Edition zou alle vier de uitbreidingen moeten bevatten en zou uitgebracht worden op 22 augustus, dus ruim voor de release van de tweede uitbreiding. Deze editie wordt uitgebracht op PlayStation 4, Xbox On en pc. De prijs zal 59,99 euro zijn, maar is vooralsnog nog niet officieel bevestigd door EA.