Recensie: Marvel vs Capcom 3 PS Vita
Nieuws

Recensie: Marvel vs Capcom 3 PS Vita

2 min leestijd

Na de consoleversies van Marvel vs Capcom 3 verscheen 22 februari de Vita-editie. Twee facties strijden in deze vechtgame tegen elkaar. De speler neemt kiest hierin een karakter en dus een factie waarmee hij of zij personages uit de andere groep moet verslaan.

Behalve de besturing is er niets veranderd ten opzichte van de consoleversie. Dat is doodzonde. Wanneer iemand het spel al heeft is het het aanschaffen niet meer waard.

De gamer vecht met karakters uit de Marvel-stripreeks en Capcom-games. Deze figuren hoeven niet per se een vechtachtergrond te hebben. Een goed voorbeeld hiervan is Phoenix Wright, een advocaat in de Capcom-spellen. In de trailer hieronder is te zien hoe de advocaat zijn mannetje staat in dit vechtspel.

[Tube]http://www.youtube.com/watch?v=WVwbJYt80z8[/Tube]

De Vita-versie van dit spel lijkt ook qua grafische kracht veel op de editie voor de console. De beelden zijn een lust voor het oog, het lijkt wel high definition.

Het spel is vermakelijk en afwisselend. Wie de consoleversie nog niet heeft, beleeft er veel plezier aan. Dit komt mede door de goede besturing die is gebruikt voor de Vita. In veel gevallen zal de speler niet eens merken dat er op een handheld wordt gegamed.

OkéDesondanks is Marvel vs Capcom niets meer dan een kopie van de consoleversie. Dat is een goedkope manier gamers te bereiken. Voor diegene die het spel nog niet hebben, is het overigens wel een aanrader.