Afgelopen E3 werd een nieuw deel in de Wolfenstein-reeks aangekondigd. In tegenstelling tot eerdere delen, wordt Wolfenstein: Youngblood een shooter die vooral bedoelt is om met zijn tweeën te spelen. Gelukkig bleek vandaag dat er ook aan de spelers gedacht wordt die het avontuur liever alleen beleven.
In Wolfenstein: Youngblood neem je de rol aan van een van de tweelingdochters van BJ Blazkowicz. De andere rol zal worden ingevuld door een andere speler, of in het geval van singleplayer door de AI. Je zult de game dus nooit echt helemaal in je eentje beleven.
Wolfenstein: Youngblood staat gepland voor 2019 en komt in ieder geval uit voor PlayStation 4, Xbox One en pc. Het laatste deel is ook uitgekomen voor de Nintendo Switch, maar voor deze nieuwe game is daarover nog niets bekend.