2k-franchises, nieuwe BioShock-game
Nieuws

Nieuw opgerichte studio Cloud Chamber werkt aan nieuwe BioShock-game

1 min leestijd

2K heeft vandaag bekendgemaakt dat het de nieuwe studio Cloud Chamber heeft opgericht. Deze studio zal werken aan een nieuwe BioShock-game, zoals in april 2018 al werd gedacht.

De studio zal locaties in Novato, Californië en Montréal, Quebec hebben. Het zal “de komende jaren” werken aan “het volgende hoofdstuk in de BioShock-reeks”, dus verwacht op de korte termijn nog geen nieuw deel.

BioShock is een van de meest geliefde, bekroonde en best beoordeelde reeksen van de vorige consolegeneratie*. We kunnen niet wachten om te zien in welke richting het krachtige verhaal en de onmiskenbare first-person-shooter-gameplay gaan onder aanvoering van ons nieuwe studioteam van Cloud Chamber. – David Ismailer, directeur van 2K.

Kelley Gilmore is aangekondigd als studiohoofd van Cloud Chamber. Ze heeft al bijna twintig jaar ervaring met onder andere XCOM en Sid Meier’s Civilization.

We zullen nog geduld moeten hebben voor dit nieuwe deel van BioShock, maar de bevestiging dat het nu echt komt, is een goed begin.