Niantic heeft zojuist bekendgemaakt wat de Empoleon Community Day-aanval is. Niet echt een verrassing overigens, want net als bij de vorige Water-Pokémon die tevens een starter zijn, was Hydro Cannon de aanval die de laatste evolutie kon leren. Toch is een dergelijke bevestiging altijd fijn, zeker nadat het lang duurde voordat Piplup bevestigd werd.
Of de Empoleon Community Day-aanval ook goed is, zal de komende dagen blijken. Zoals altijd gaan de verschillende experts direct aan de slag om dit helemaal door te rekenen. De verwachting is dat dit Empoleon wel beter maakt dan dat de Pokémon tot nu toe was. Dat is eigenlijk met alle starters zo geweest tot nu toe tijdens Community Day.
Komende zondag van 11.00 uur tot en met 14.00 uur kun je extra veel jagen op Piplup. De Pokémon zal ook veel vaker shiny zijn. Meer hierover vind je komende zondag via Facebook, Telegram en WhatsApp,