nieuws
Reality Blending en PokéStop scanning komen naar Pokémon GO

Niantic heeft zojuist aangekondigd dat er twee nieuwe functies onderweg zijn naar Pokémon GO. Namelijk Reality Blending en PokéStop scanning. Hieronder geven we meer uitleg over deze nieuwe functies:
Reality Blending
De eerste functie is Reality Blending en komt vooralsnog slechts naar een paar telefoons. Namelijk naar: de Galaxy S9, Samsung Galaxy S10, Google Pixel 3 en Google Pixel 4. Het idee van deze functie is dat je Pokémon zich bijvoorbeeld ook achter bepaalde objecten kan verstoppen. Alhoewel maar weinig spelers echt AR gebruiken, is dit wel een leuke toevoeging voor diegene die het al gebruiken. De komende tijd worden overigens meer telefoons toegevoegd aan het rijtje met telefoons die ermee kunnen werken.
PokéStop scanning
De tweede functie die naar Pokémon GO komt is PokéStop scanning. Middels deze functie, die begin juni beschikbaar komt voor alle level 40-spelers, kun je straks scans (video’s) maken van Pokéstops en gyms. Niantic probeert een 3D-map te maken voor Pokémon GO en heeft deze scans hiervoor nodig. Alhoewel de functie nog volop in ontwikkeling is, is dit het moment om onze hulp te vragen. We zijn benieuwd waar dit ons naartoe brengt, maar een upgrade van de Pokémon GO-map en vooral hoe die eruit ziet zien wij zeker zitten.
Zodra Reality Blending en PokéStop scanning live zijn en we er meer over kunnen melden en delen dan doen we dit via onze Pokémon GO-pagina en op sociale media: Facebook, Telegram en WhatsApp. Word lid van onze fan-community en mis niets meer.