Zojuist werden we door een Belgische collega-website er op geattendeerd dat er een aardige adder onder het gras zit als het aankomt op het overzetten van Pokémon GO naar Pokémon Home. Dit is niet iets wat we zomaar onbeperkt gratis kunnen doen. In de kleine lettertjes van het persbericht dat wij als pers hebben ontvangen staat namelijk het volgende over het betalen van PokéCoins voor het overzetten:
“Het overbrengen van Pokémon van Pokémon GO naar Pokémon kost PokéCoins in Pokémon GO”
Onbekend is hoeveel dit zou zijn, maar wat ons betreft is ieder muntje dat je moet betalen te veel. We hebben om opheldering gevraagd bij ons perscontact en delen de informatie met jullie zodra we deze hebben.
Wil je ons ook in deze tijd steunen en profiteren van exclusieve extra’s? Support ons dan via Patreon! Daarnaast vind je natuurlijk dagelijks het laatste gamenieuws, maar ook alles over Pokémon GO, via onze vernieuwde pagina en op sociale media: Facebook en Telegram.