Welke Pokémon het gaat zijn weten we nog niet, maar Niantic heeft aangekondigd in november met een nieuwe Pokémon GO Limited Research te komen. Op 28 november om precies te zijn. Hoe de dag er verder uitziet is nog niet duidelijk, maar we verwachten grotendeels een herhaling van het evenement deze maand. Toen kregen we de kans om (voornamelijk) Alolan Meowth uit researches te krijgen, met een verhoogde kans op een shiny.
Vooralsnog is dit het enige evenement dat Niantic heeft aangekondigd voor november. Maar we verwachten naast de Pokémon GO Limited Research natuurlijk nog meer. We weten ook dat er bijvoorbeeld kans komt op extra Mega Venusaur Energy! Zodra er meer bekend is over dit evenement en de overige evenementen, dan lees je dat natuurlijk via onze kanalen!
Sinds kort hoor je wekelijks onze Podcast terug via onder andere Spotify en iTunes! Benieuwd? Luister hem dan hier terug! Daarnaast vind je natuurlijk dagelijks het laatste gamenieuws, maar ook alles over Pokémon GO, via onze vernieuwde pagina en op sociale media: Facebook en Telegram.