Diablo 4-update
Nieuws

Laatste Diablo 4-update komt met boel details en belooft groter nieuws in februari

1 min leestijd

Elk kwartaal komt er een Diablo 4-update waarin ontwikkelaars reageren op feedback van de fans en aangeven waar ze aan werken en hoe ze denken over verschillende belangrijke systemen van het spel. Dit klinkt voor de gemiddelde game misschien een beetje overdreven, maar de fanbase van Diablo is al decennia lang nogal hardcore en kleine dingen zoals de mogelijke eigenschappen van een bepaald wapen kunnen al heel veel teweeg brengen.

In de meest recente Diablo 4-update gaat het over de feedback op voorwerpen en het uitgebreide Skill-systeem. Aangezien deze praat alleen interessant is voor de hardcore fans, zullen we je de details besparen en je doorverwijzen naar de officiële website.

Wat voor iedereen interessant is, is dat er ook gehint wordt op het aankondigen van een nieuwe klasse tijdens Blizzconline, de online variant van Blizzcon die 19 en 20 februari plaats zal vinden. We wachten dus rustig af tot februari.