Morgen is het zover, dan kunnen we eindelijk aan de slag met Vicarious Visions versie van een van de grootste pc-klassiekers aller tijden. Kom alvast in de stemming met twee verschillende Diablo II: Resurrected-trailers en een paar toffe remixes van de soundtrack.
De eerste is een cinematic trailer, waarbij de sfeer er heel goed in zit. Diablo II is een enorm duistere game en de trailer weet dat fantastisch neer te zetten. Je ziet een aantal van de grote kwaden (de Great Evils, de eindbazen van het spel), dus weet je wat je te wachten staat.
De tweede trailer is live-action en bevat Shang-Chi-ster Simu Liu. Deze gaat minder over het spel zelf en draait duidelijk meer om promotiemateriaal. Ook hier is niets mis mee: we vinden het wachten op de release maar lastig, dus we verwelkomen elk stukje entertainment tot die tijd.
Zorgt de muziek van Diablo II bij jou ook voor zoveel nostalgische gevoelens? Misschien dat je dan de remixes van Josh Carter (Sueco, Phantogram), speciaal voor de release van Resurrected, wel kan waarderen, wij in ieder geval wel.