Doorgaan naar artikel
Dark- en Ghost-type Pokémon komen vanaf morgen meer in het spel
Jeffry van Geel
Jeffry van Geel
Eigenaar / PR / Sales / Community-manager
Profiel

Spelers die voor het einde van het seizoen de Misunderstood Mischief Special Research willen voltooien  moeten onder andere 30 Dark- en Ghost-type Pokémon vangen. Dat was tijdens het Halloween-event redelijk makkelijk, maar nu een stuk lastiger. Gelukkig voor hen is er nu een mogelijkheid om dit deel van het evenement toch makkelijker tot een einde te brengen.

Vanaf morgenochtend 10.00 uur zitten er namelijk meer Dark- en Ghost-type Pokémon in Pokémon GO, meldt Niantic:

Dit evenement en dus de boost van beide types duurt nog tot en met zondag. Zorg dus dat je voor die tijd verder bent om later alsnog weer in de problemen te komen.

NWTV is genomineerd als website van het jaar! Gun je ons die prijs, stem dan hier!

Wekelijks hoor je via verschillende kanalen onze Podcast! Benieuwd? Luister hem dan hier terug! Daarnaast vind je natuurlijk dagelijks het laatste nieuws over Pokémon GO, via onze website en NWTV-app en op FacebookTelegram en Discord.