Na de uitspraak van een Britse rechter in een rechtszaak die Apple aanspande tegen concurrent Samsung, is Apple opgedragen om openbaar excuses aan te bieden. Dit hebben ze echter op een aparte manier geïnterpreteerd.
Ondanks dat Apple in de Verenigde Staten een grote rechtszaak gewonnen heeft tegen Samsung, is het toch anders uitgepakt in Groot-Brittannië. Daar heeft de rechter tot twee keer toe besloten dat Samsung de iPad niet heeft gekopieerd en zodoende geen inbreuk maakte op de patenten van Apple.
Daarnaast heeft de rechter Apple een straf opgelegd. Ze moesten publiekelijk laten weten dat Samsung niet een bedrijf is dat schaamteloos producten kopieert. Deze boodschap moest op de website van Apple(UK) komen en in een aantal grote kranten uit dat land.
Nu heeft Apple(UK) daadwerkelijk een boodschap gepubliceerd op de website. In plaats van daadwerkelijk excuses aan te bieden, citeren ze uitspraken van de rechter dat de Samsung Galaxy Tab “niet zo cool is”, als de iPad. We zijn benieuwd of de rechter dit een volwaardig excuus vindt of dat Apple hier nog iets van te horen krijgt.