Doorgaan naar artikel
Starfield is goud gegaan en Q&A-sessie geeft extra details prijs
Erwin Voorn
Erwin Voorn
Eindredacteur
Profiel

Nog een paar weken wachten en dan kunnen we eindelijk los gaan in Bethesda’s nieuwe RPG. De uitgever heeft gisteren het heugelijke nieuws gedeeld dat Starfield goud is gegaan. Ook is bekendgemaakt wanneer de game vooraf geïnstalleerd kan worden. Ga je Bethesda’s ruimte-RPG op de Xbox spelen, dan kun je de game vanaf vandaag alvast installeren. PC-gamers zullen nog even moeten wachten tot 30 augustus.

Gisteren werd ook een Q&A-sessie via Discord gehouden, waarin Lead Quest Designer Will Shen en Design Director Emil Pagliarulo een aantal prangende vragen beantwoorden. Zo zijn er nieuwe details over zaken als smokkelen en de gevangenis, religie, de companions, facties en mechs. Lees de gehele transcriptie hier.

Starfield verschijnt op 6 september voor Xbox Series X|S en pc. Mocht je echt niet kunnen wachten tot die datum, dan kun je de Premium Edition voor de volle mep aanschaffen (€109,99) of de Premium Edition Upgrade als je al in het bezit bent van de standaardeditie of de game via Xbox Game Pass gaat spelen. De Premium Upgrade is nu ook nog eens met 10% korting aan te schaffen en kost op dit moment €31,49. Dan krijg je al vanaf 1 september toegang tot de game.