Gisteren deelden we al dat er flink wat Power Spots zijn verschenen die niet voldoen aan de regels van Niantic. Denk aan Power Spots op huizen of basisscholen. In eerste instantie leken we deze niet te kunnen rapporteren, maar het kan toch:
De redenen om ze te rapporteren zijn wel een heel stuk beperkter:
- Door er te zijn zit je nooddiensten in de weg
- Niet toegankelijk voor voetgangers
- Bestaat niet meer
- Op een school (12-)
- Privégrond
Rapporteren kan door:
- Op de Power Spot te drukken
- Druk linksonder op het vraagteken
- Druk linksonder op het uitroepteken
- Rapporteer de Power Spot
Het is misschien wel goed om je af te vragen waarom je iets zou rapporteren. Niet alleen heb je jezelf ermee als speler. Maar sommige Power Spots zijn door spelers aangevraagde items die daardoor mogelijk een ban kunnen krijgen.
Wil je een Pokémon GO Plus + kopen? Koop hem dan via deze link en steun NWTV zonder dat jij meer betaalt. Je doet dit dan bij Bol.
Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je terecht op onze website en op Facebook, WhatsApp en Telegram. Daarnaast hebben we een Pokémon GO-groepenoverzicht, waar je je hier voor kunt aanmelden. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan via TikTok of via Instagram! Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans op kaarten voor Disneyland Paris.