Doorgaan naar artikel
Vanavond is het Max Monday met een nieuwe Dynamax Pokémon
Jojo v. H.
Jojo v. H.
Redactrice / Community-manager
Profiel

Vanavond is er weer een nieuwe Max Monday. Tijdens dit uur, wat van 18.00 tot 19.00 uur duurt, staat er een speciale Dynamax Pokémon centraal. Dit keer zal Pidove zijn introductie krijgen als level 1 Dynamax Pokémon. Vanaf vanavond is er dus een mogelijkheid om deze aan je collectie toe te voegen. Deze Pokémon kan in zijn Dynamax-variant shiny zijn en heeft een verschillende mannelijke en vrouwelijke variant. De kosten van deze Battle zijn 250 Max Particles.

Deze week zullen naast Dynamax Pidove ook de volgende Dynamax Pokémon verschijnen:

  • Dynamax Machop*
  • Dynamax Grookey
  • Dynamax Falinks*

Wil je een Pokémon GO Plus + kopen? Koop hem dan via deze link en steun NWTV zonder dat jij meer betaalt. Je doet dit dan bij Bol.

Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je terecht op onze website en op onze socials. Daarnaast hebben we een Pokémon GO-groepenoverzicht. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan via één van zijn kanalen!