Doorgaan naar artikel
Crimi Clowns: een vooruitblik op de eerste aflevering
Tim Damen
Tim Damen
Profiel

Vrijdag 30 november aanstaande is de eerste aflevering van de gangstercomedy Crimi Clowns te zien bij Veronica. Johnny de Mol neemt  in deze serie één van de hoofdrollen voor zijn rekening en is te zien zoals je hem nog nooit hebt gezien. Hij speelt Wesley Tersago, zoon van gangsterbaas Ronny Tersago. Hij komt na een inbraak in het bezit van een digitale fotocamera, waarmee hij dé film van zijn leven wil maken. Hij filmt het verhaal van zijn eigen familie, waarin geweld seks en zwarte humor de boventoon voeren.

Wesley en zijn camera’s
In de eerste aflevering is te zien hoe de bende inbreekt bij een elektronicazaak, waarbij Wesley een aantal camera’s te pakken heeft gekregen. Vanaf dat moment begint hij met het filmen van het doen en laten van de bende. Hun repetities en optredens als clowns, maar ook hun criminele activiteiten, nachtelijke uitspattingen en turbulente privéleven.

Met een smoes over een schoolopdracht interviewt hij zijn moeder uitgebreid over zijn vader. Ronny krijgt ondertussen te horen dat hij er op financieel vlak niet best voor staat, wat grote frustratie bij hem opwekt. Alsof dat nog niet genoeg is, blijkt dat Jay hem heeft verraden tijdens een inbraak. Ronny en Wesley Tersago pakken hem hard aan. Achteraf gezien misschien wel te hard.

De eerste aflevering van Crimi Clowns is aanstaande vrijdag, 30 november, te zien bij Veronica.

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=HQVpV5NJMAY&hd=1[/tube]