Doorgaan naar artikel
IO Interactive komt deze week met eigen IOI Showcase
Erwin Voorn
Erwin Voorn
Eindredacteur
Profiel

Nu juni begonnen is, betekent dat ook de start van de vele showcases die uitgevers en andere partijen gebruiken om hun games in het zonnetje te zetten. Geoff Keighley staat alweer te popelen om het podium te betreden voor zijn Summer Game Fest, Microsoft zendt zoals gebruikelijk de Xbox Games Showcase uit en daarnaast zijn er ook vele showcases waarin ontwikkelaars van indie-games wat meer aandacht krijgen. Ook uitgever en ontwikkelaar IO Interactive gaat aan deze festiviteiten meedoen en komt later deze week met hun allereerste IOI Showcase.

Er zullen drie games aan bod komen. Zo is er nieuws over Hitman: World of Assassination en het aankomende MindsEye van ontwikkelaar Build A Rocket Boy. Daarnaast volgt dus ook de volledige onthulling van het zojuist aangekondigde 007 First Light.

De showcase gaat bij ons in Nederland op zaterdag 7 juni om 03:00 uur in première op het YouTube-kanaal van IO Interactive.