Monster Hunter 3 Ultimate trailer
Nieuws

Monster Hunter 3 Ultimate trailer

2 min leestijd

Capcom heeft een Monster Hunter 3 Ultimate trailer uitgebracht. De trailer laat zien hoe de 3DS en de Wii U precies samenwerken. Tevens zijn er beelden van de gameplay te zien.

“De Ultieme jacht begint..” zo luidt de slogan van de game. Monster Hunter 3 Ultimate zal “kruis-compatibiliteit” bevatten, dit houdt in dat de 3DS en de Wii U met elkaar kunnen spelen.Het is mogelijk om een Wii U aan in totaal drie 3DS systemen te koppelen. Dit biedt de mogelijkheid om samen op jacht te gaan naar de monsters, maar ook om opgeslagen data uit te wisselen. Zo kun je het karakter waar je op de 3DS hard aan hebt gewerkt naar je Wii U sturen en verder spelen, dit werkt tevens ook andersom. Om deze functie te gebruiken is het wel vereist dat je een bepaalde app downloadt.

Op de Wii U is het mogelijk om gewoon via internet online te spelen. Je kunt een quest met maximaal vier verschillende spelers spelen. Aan het eind van de trailer worden er nog wat beelden van de gameplay gegeven, het is helaas niet echt nieuw. Een paar monsters uit oudere games komen wel weer een kijkje nemen in de nieuwe game. Welke dat zijn, dat zie je in de trailer hieronder.

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=l5IzeiQwn7k[/tube]