Ja, je leest het goed: LEGO en de KNVB zijn een meerjarige samenwerking aangegaan. Vandaag is bekendgemaakt dat ze Trotse Partners zijn in Play. Ze willen hiermee kinderen stimuleren om meer te spelen en te bewegen. De samenwerking gaat in elk geval duren tot het EK in 2028.
Voetbal en LEGO hebben met elkaar gemeen dat ze beide draaien om spel. Samenwerken, plezier en het beste uit jezelf halen. De samenwerking tussen LEGO en KNVB wordt dan ook in aanloop naar het WK 2026 afgetrapt met een landelijke actie: ‘Speel samen in Oranje’. Hierbij worden één miljoen steentjes door LEGO beschikbaar gesteld om de huiskamers oranje te kleuren. Ook zal LEGO in en rondom stadions te vinden zijn met leuke fanacties. Meer informatie daarover ga je hier vinden.
Voor de samenwerking is alvast onderstaand filmpje gedeeld, waarin de gezamenlijke steun voor oranje én het samen spelen centraal staan.