Volgend jaar komt de nieuwe film Pain & Gain uit (Michael Bay), waarin Mark Wahlberg de hoofdrol in vertolkt. Tijdens een interview met de Collidor kwam naar boven dat hij het momenteel maar druk heeft. Zo zal volgend jaar het vervolg van Ted opgenomen gaan worden, maar ook het vierde deel van Transformers. In deze film heeft hij het stokje overgenomen van Shia Labeouf.
De benadering voor het vertolken van de hoofdrol in Transformers 4 gebeurde tijdens de opnames van Pain & Gain. Wahlberg vertelde Bay dat hij nog weleens met met hem wilt samenwerken. Hierop antwoordde Bay dat hij nog wel een leuk project heeft. Bay is al druk bezig met de pre-productie van Transformers 4. Hiervan starten de opnames in mei volgend jaar. Direct daarna gaan de opnames van Ted 2 starten. Een goed schema wordt momenteel nog gemaakt.
Pain & Gain draait vanaf 2 mei 2013 in de bioscopen. Transformers 4 heeft als geplande datum 26 juni 2014. Voor het tweede deel van Ted is nog geen datum bekend.
Bron: Collidor