Nieuws

HBO en Martin Scorcese samen aan Bill Clinton documentaire

1 min leestijd

Home Box Office en Martin Scorcese gaan samen werken aan een documentaire over Bill Clinton. De film over het leven van de 42ste president van de Verenigde Staten zal strekken vanaf zijn jeugd in Arkansas tot na het verlaten van het Witte Huis.

Scorcese is erg te spreken over de persoonlijkheid Clinton en wat hij bereikt heeft tijdens zijn carrière. “Door intieme gesprekken hoop ik een breder inzicht te tonen in dit transcendente figuur”, aldus de 70-jarige producent van onder andere Goodfellas, Hugo en de populaire serie Boardwalk Empire, eveneens van HBO. Clinton zelf is tevreden over de ontwikkelingen rond het nog titelloze project. Hij ziet er naar uit zijn ervaringen en perspectieven te delen met het grote publiek.

HBO zet de trend door van documentaires over president van de Verenigde Staten. Eerder dit jaar verscheen er eveneens een documentaire over George H.W. Bush, Clinton’s voorganger. De naam van deze documentaire was 41. Wellicht dat de documentaire over Clinton in navolging hiervan de naam 42 krijgt.

Bron: Variety