Revo X aangekondigd
Nieuws

Nacon heeft de Revo X aangekondigd voor Xbox

2 min leestijd

Naast games brengt het Franse Nacon ook regelmatig gaming-accessoires uit. Tijdens Nacon Connect werd de Revo X aangekondigd, een nieuwe controller voor de Xbox die in drie modellen komt: Revo X, Revo X Pro en Revo X Max. Dit zijn de kenmerken van de Revo X Max:

  • Hall Effect Technologie : Ultra-precieze joysticks en triggers met maximale levensduur. Geen “stick drift” meer.
  • Aanpasbare Joystick Weerstand : Pas direct de gevoeligheid van de sticks aan je speelstijl aan om je voorsprong te behouden.
  • Tactiele Micro-switches : Knoppen en D-pad die onmiddellijke reactiesnelheid bieden, ideaal voor FPS.
  • Instant triggers : direct aanpasbare triggers met micro-switch componenten.
  • Extreme PC Prestaties : Geniet van een polling rate van 1000 Hz en 1 ms latentie voor absolute reactiesnelheid in competitieve games (alleen pc).
  • “Shooter Pro” Modus : Krijg een snellere reactietijd door de deadzones van de joysticks te verwijderen. Richt sneller, schiet sneller.
  • 4 Vibratiemotoren : Voel elke impact met totale immersie (één motor per handgreep, één per trigger).
  • Connectiviteit & Comfort : Bedrade controller met afneembare en gevlochten USB-C kabel van 3m voor totale bewegingsvrijheid.

De Revo X Max zal als eerste op de markt verschijnen en wel rond de start van het nieuwe schooljaar voor een prijs van €69,90. De andere twee modellen volgen op een later tijdstip en hebben een prijskaartje van €39,90 (Revo X) en €49,90 (Revo X Pro). Meer informatie is hier te vinden.