Na een lange periode besloot Samsung onlangs te stoppen met de rechtszaken tegen Apple. Dit betekent echter niet dat het bedrijf haar juristen een tijdje pauze geeft. Sterker nog, de volgende rechtzaak is alweer opgestart.
Om welke apparaten het precies gaat is onbekend, maar duidelijk is dat het om netwerkapparatuur gaat. Volgens Samsung heeft Ericsson verschillende patenten geschonden en daarom probeert de technologiegigant nu een importverbod af te dwingen. Opmerkelijk is dat Ericsson dit eerder dit jaar andersom heeft geprobeerd. Volgens Samsung zijn er zeven patenten gebroken.
Het is nog maar afwachten of er een daadwerkelijk verbod komt, want dit gebeurt eigenlijk nooit. Voorlopig is het even afwachten in ieder geval.
Bron: Nu