Vijf miljoen exemplaren Dead Island verkocht
Nieuws

Vijf miljoen exemplaren Dead Island verkocht

1 min leestijd

Uitgever Deep Silver heeft onlangs laten weten dat het bedrijf een belangrijke mijlpaal heeft bereikt in de wereldwijde verkoop van Dead Island. Sinds de release in 2011 is de surival-horror game meer dan vijf miljoen keer verkocht. 

Dead Island werd erg goed ontvangen door critici. Het is dan ook niet voor niets dat deze game een vervolg krijgt. Het bedrijf laat weten erg trots te zijn op de wereldwijde verkoop en zien dit succes als een goed voorteken voor de te verwachten opvolger Dead Island Riptide. Het verhaal in Dead Island Riptide speelt zich af tijdens de zombie-invasie uit de originele game, maar met een andere locatie en een ander verhaallijn.

De vier karakters uit het originele deel zullen terug te vinden zijn in de opvolger. Een nieuw vijfde karakter voegt zich toe aan het team. Deze komt met een nieuwe, unieke skillset. Door nieuwe communicatie mogelijkheden in de online co-op mode kunnen spelers nog meer genieten van de intense teamplay ervaring.

Dead Island Riptide staat gepland voor release op 26 april 2013.