Met een groot aanbod aan zenders en daardoor automatisch een groot aanbod aan programma’s, kan het een zoekplaatje worden naar de ideale uitzending. In de Nieuwerwets TV tips geven Jeffry, Rick en Tim dagelijks hun TV-tips door.

De Vrienden Van Amstel Live: RTL 4, 20.30 uur
Voor de vijftiende keer staan alle Nederlandse muziekvrienden weer samen op één podium. Een concept dat al jaren een succes is. Dit jaar zijn er optredens van wederom vele grote en bekende Nederlandse artiesten. Onder andere Marco Borsato, Nick & Simon, Gers Pardoel, Di-Rect en The Voice of Holland-kandidaat Sandra van Nieuwland.
RTL 4 neemt je tijdens de registratie van de Vrienden Van Amstel Live ook mee achter de schermen. De presentatie is in handen van Jeroen van Koningsbrugge. Hij biedt de kijker een unieke blik achter de schermen en vraagt de artiesten het hem van het lijf. Iedereen die er niet bij was kan zo alsnog genieten van de optredens en voor die, die er bij waren is het opnieuw de avond beleven.

Wie is de Mol?: Nederland 1, 20.30 uur
In de zesde aflevering van Wie is de Mol? 2013 moeten de kandidaten voor het eerst zonder hoofdverdachte Tim. Hij moest vorige week voor de tweede keer naar huis en niemand ziet het nog gebeuren dat hij weer terugkomt. Ondertussen maken de andere kandidaten zoals Paulien zich zeer verdacht en lijkt het erop dat een nieuwe mol in de maak is.
Wie is de Mol is alweer bezig aan het dertiende seizoen en speelt zich ditmaal af in Zuid-Afrika. Bekende en minder bekende Nederlanders strijden samen voor een zo hoog mogelijke pot, maar één van de kandidaten heeft een ander doel, namelijk de pot zo leeg mogelijk houden.

De Hokjesman: Nederland 3, 21:35 uur
Op safari in eigen land leest de tagline van het programma De Hokjesman. Michael Schaap gaat op zoek naar wie de Nederlander nou eigenlijk is, of beter gezegd uit wie de Nederlander allemaal bestaat. Maxima zei het al: dé Nederlander bestaat niet. Schaap onderzoekt de excessen van de Nederlandse samenleving en zoekt daarbij vooral zeer typerende groeperingen op: SP-ers, antroposofen, Volendammers, Molukkers en edellieden. Ze worden allemaal bestudeerd door antropoloog Schaap. Het format heeft veel weg van een natuurdocumentaire en Man Bijt Hond.