De Engelstalige website Sammobile.com heeft geruchten opgepakt dat Samsung de Galaxy S IV 15 maart zal aankondigen. De website heeft voorheen bewezen een betrouwbare bron te zijn, als het aankomt op mobiele producten van Samsung.
Volgens dezelfde website zal de Galaxy S IV vervolgens de tweede week van april in de verkoop gaan. Wanneer we dit toestel in Nederland kunnen verwachten is helaas nog niet duidelijk.
Het toestel zal volgens de geruchten beschikken over een Full-HD AMOLED display beschikken dat 4,99 inch zal gaan worden. Het toestel moet ook over 2GB aan intern geheugen beschikken, een 13 megapixel camera op de achterzijde krijgen en kan films opnemen op een resolutie 1080P op 30 frames per seconde. De camera aan de voorzijde moet het doen met een 2 megapixels, wat er voor zorgt dat je in 720P kunt filmen. Het toestel loopt daarnaast standaard op Android 4.2.1 (Jelly Bean).