Met een groot aanbod aan zenders en daardoor automatisch een groot aanbod aan programma’s, kan het een zoekplaatje worden naar de ideale uitzending. In de Nieuwerwets TV tips geven Jeffry en Tim dagelijks hun TV-tips door. Daarnaast komt ook Rick geregeld met zijn aanrader voor vandaag.

Schaatsen – WK Allround Hamar: Nederland 1, 13.50 uur
Het schaatsseizoen is in volle gang bezig en dit weekend wordt het WK Allround in Hamar verreden. Vorig jaar wist bij de mannen Sven Kramer het WK Allround op zijn naam te schrijven. Bij de vrouwen is Ireen Wüst titelverdedigster. Zaterdag wordt de 5000 meter en de 500 meter bij de mannen verreden. Bij de vrouwen is het de 3000 meter en de 500 meter.
Naast Sven Kramer doen bij de mannen ook Koen Verweij, Jan Blokhuijsen en Renz Rotteveel mee. Bij de vrouwen verschijnen naast Ireen Wüst ook Lotte van Beek, Diane Valkenburg en Linda de Vries aan de start.

The Next Pop Talent: SBS 6, 19.55 uur
Alhoewel Nederland de afgelopen jaren al veel te veel talentenshows heeft gezien, blijven de voorrondes waarin de meest gekke Nederlanders zichzelf voor gek zetten toch altijd leuk. Zo ook vanavond dus. Op SBS 6 start namelijk The eerste aflevering van The Next Pop Talent om 19.55 uur waarin weer vele mensen die denken dat ze talent hebben de strijd met elkaar aangaan.