Kirkman komt met nieuwe serie
Nieuws

Kirkman komt met nieuwe serie

1 min leestijd

Fox International Channels slaat de handen ineen met Robert Kirkman, schrijver en bedenker van de comic The Walking Dead. Samen gaan zij een serie produceren. Er gaat ook een comic komen van deze nieuwe serie. Momenteel is Kirkman’s The Walking Dead een hitserie bij AMC.

De nieuwe serie is gebaseerd op een nog te verschijnen comic van Kirkman. De wereld van het excorisme (demonen en geesten uitdrijven) staat centraal. De serie volgt Kyle Barnes, een jonge man, die van jongs af aan al bevangen is door een demon. Nu hij ouder is geworden gaat hij op een spirituele reis om antwoorden te vinden, maar Kyle vindt maar dan hij zou willen. Wat hij aantreft is niet duidelijk; Kirkman laat in ieder geval weten dat het weleens het einde van leven op aarde kan zijn.

Kirkman is net als bij The Walking Dead executive producer. De andere executive producer is David Alpert, bekend van Circle of Confusion. Er is nog niks bekend over de datum waarop de serie of de comic verschijnt.

Bron: Deadline