Final Fantasy XIII Versus is al meerdere malen uitgesteld en nog steeds is er maar weinig bekend over de game zelf. Square Enix heeft dan ook besloten om een nieuwe naam toe te wijzen en de game door te schuiven naar de PlayStation 4.
De nieuwe game in de serie zal gaan over Noctis, een prins. Verder is er nog maar weinig bekend over heel het spel, vooral nu het wordt omgetoverd tot Final Fantasy XV. Sony helpt mee aan het maken van de game en het zal dan ook waarschijnlijk exclusief voor de PlayStation 4 zijn. Sony heeft eerder al beloofd een nieuwe Final Fantasy te brengen voor de Next-gen en deze te laten zien op de E3. Het kan natuurlijk ook goed zijn dat zij het over Final Fantasy XIII: Lightning returns hebben.
Final Fantasy XIII Versus is in 2007 ontworpen en ging in volledige productie in 2011. Het was deel van een trilogy waarvan Final Fantasy XIII Agito de eerste zou zijn. Later is de game benoemt tot Final Fantasy Type-0 en is niet uitgekomen in het Westen.
Bron: VG247.