Nieuws

Laatste maal Joris Linssen goed bekeken

1 min leestijd

Gisterenavond was het de laatste keer dat Joris Linssen het televisieprogramma Hello Goodbye presenteerde. Alhoewel het programma nooit last had van slechte kijkcijfers, werd het ook gisteren goed bekeken.

Met ruim 1,4 miljoen kijkers was het programma zelfs het op één na best bekeken programma van de avond. Alleen help mijn man is klusser deed het beter op hetzelfde moment met 1,7 miljoen kijkers. De best bekeken aflevering van Hello Goodbye ooit trok overigens ruim 1,8 miljoen kijkers, maar dat is alweer even geleden.

In het najaar neemt Klaas Druipsteen de presentatie over en zal het programma verder gaan met mensen volgen op Schiphol. De top vijf qua kijkcijfers van gisteren zag er als volgt uit:

  1. Goede Tijden Slechte Tijden
  2. Journaal 20 uur
  3. Help Mijn Man is Klusser
  4. Half Acht Nieuws
  5. Hello Goodbye