nieuws
Nicholas Hoult gecast voor Dark Places

Het gaat de jonge acteur Nicholas Hoult momenteel voor de wind. Hij kreeg recentelijk hoofdrollen in Jack The Giant Slayer en Warm Bodies. Bijna vergeet je dat deze acteur zijn carriére ooit is begonnen in de komedie About A Boy met Hugh Grant. Vandaag is bekend geworden dat Hoult in Dark Places gaat spelen.
De acteur Britse acteur gaat in Dark Places de rol van Lyle op zich nemen. Dark Places is gebaseerd op Gillian Flynn’s boek en vertelt het verhaal van een vrouw die de moord op haar familie moet herbeleven. Lyle is de penningmeester van de Kill Club, een groep die onderzoek doet naar de moord op die familie. De vrouw, genaamd Libby Day, gaat gespeeld worden door Charlize Theron.
Het is aan regisseur aan de fransman Gilles Paquet-Brenner om het het boek om te zetten in beeld. Hij zal is naast de regisseur ook de schrijver voor de film. Andere titels van hem zijn onder andere Walled In (2009) en Sarah’s Key (2010). Twee films die aardig zijn ontvangen, maar niet als heel bijzonder goed worden gezien.
Overigens is laatst bekend geworden dat About A Boy, waarin Hoult de rol van de verlegen jongen Marcus speelde, een serie gaat krijgen gebaseerd op de film.
Bron: Deadline