Minder liveshows The Next Pop Talent
Nieuws

Minder liveshows The Next Pop Talent

1 min leestijd

Het moest de nieuwe talentenjacht van Nederland worden. Echter sinds de start van The Next Pop Talent hebben maar weinig kijkers het programma gevonden. SBS6 heeft nu besloten om het programma eerder te laten eindigen dan gepland.

In eerste instantie zouden er zes liveshows te zien zijn. De zender heeft nu bekendgemaakt dat er maar drie liveshows te zien zullen zijn. De finale uitzending vindt nu plaats op 27 april. In eerste instantie zou dit 18 mei zijn.

SBS laat aan RTL Boulevard weten: “Wij vinden het echt heel jammer dat The Next Pop Talent niet het succes is gebleken dat wij ervan gehoopt hadden. Daarom is besloten om de liveshows van The Next Pop Talent terug te brengen van zes naar drie. Op deze manier blijft de spanning er beter in en ondervindt de finale, nu op 27 april, geen concurrentie van uitzendingen als het Eurovisie Songfestival op 18 mei.”

De eerste liveshow is aanstaande zaterdag te zien op SBS6.

Bron: RTL Boulevard