Met een groot aanbod aan zenders en daardoor automatisch een groot aanbod aan programma’s, kan het een zoekplaatje worden naar de ideale uitzending. In de Nieuwerwets TV-tips geven Jeffry en Tim dagelijks hun TV-tips door. Daarnaast komt ook Rick geregeld met zijn aanrader voor vandaag.


Aaf: RTL 4, 20.00 uur
Johanna en Ton hebben ruzie over welke spullen naar de rommelmarkt kunnen. Ton kan namelijk niets weggooien en lijdt aan verzamelwoede. Aaf wordt er gek van en vindt ook nog eens dat Ton te weinig aandacht voor haar heeft en te veel aandacht schenkt aan de oude zooi. Daar beklaagt ze zich over tegen Jacky. Ton besluit dat hij één ding mag houden: een klok die kan boeren op het kwartier. Hierover ontstaat uiteindelijk slaande ruzie. Jozefien heeft een slecht rapport en weet dat haar voetbal dan op de tocht staat. Om dat te voorkomen, besluit ze met de hulp van Marie het cijfer te vervalsen. Maar Bennie is er ook nog. Gerard heeft een date met Jacky maar komt niet opdagen. Jacky is woedend en Gerard komt bij Aaf thuis om het goed te maken met Jacky.

Weet ik Veel: RTL4, 20.30 uur
Vanavond presenteert Linda de Mol weer het zeer goed bekeken programma Weet ik Veel waarin bekende Nederlanders, studenten en mensen thuis de strijd aangaan in deze kennisquiz. Hopelijk werkt de applicatie dit keer wel goed, maar verder is zeker dat de kijkers er zeker weet bij zijn!