Wekelijks blikt NieuwerwetsTV vooruit op wat er komende week allemaal in Meerdijk staat te gebeuren. Oplichting, scheidingen, bedrog en soms zelfs vreemdgaan of moorden, niets is het kleine Nederlandse dorpje te gek. Wat je deze week staat te wachten lees je in de Deze week in GTST.

Maandag 29 april in GTST: Mike voelt nog steeds iets voor Sjors en kan dit niet meer negeren. Rik heeft een goed gesprek met Noud. Bing moet op gesprek komen bij de rijksrecherche en heeft het toch lastiger dan hij denkt. Ondertussen probeert Aysen Lucas van een belastende verklaring af te houden.

Dinsdag 30 april in GTST: Rikki komt Sjoerd tegen op de vrijmarkt van Meerdijk en dit loopt niet soepel. Sjoerd wil geld verdienen door gitaar te spelen en Bianca doet er alles aan om hem van de drugs af te houden.

Woensdag 1 mei in GTST: Lucas wordt toch nog verrast door Menno. Monica krijgt genoeg van Aysen en probeert onder hun afspraak uit te komen. Nuran krijgt ook nog een bezoekje van Aysen, maar vindt dat ze hier niks mee kan.

Donderdag 2 mei in GTST: Nina zoekt de confrontatie op met Wiet waardoor Noud voor een lastige keuze staat. Nuran wordt zoals verwacht verhoord over haar zus. Bing vindt dat Rik ook een belastende verklaring tegen Aysen moet afleggen.

Vrijdag 3 mei in GTST: Bianca en Anton krijgen steeds meer meningsverschillen met elkaar door Sjoerd. Ze nemen een moeilijke beslissing om er toch samen uit te komen. Sjors neemt het voor Mike op en dit valt niet goed bij Lorena.