Nieuwerwets TV-Tips: donderdag 4 juli 2013
Nieuws

Nieuwerwets TV-Tips: donderdag 4 juli 2013

1 min leestijd

Met een groot aanbod aan zenders en daardoor automatisch een groot aanbod aan programma’s, kan het een zoekplaatje worden naar de ideale uitzending. In de Nieuwerwets TV-tips geeft Jeffry of Tim dagelijks hun TV-tips door.

Castle: SBS, 20.30 uur
Castle heeft veel aan zijn hoofd. Hij probeert zijn nieuwe roman ‘Hittegolf’ af te ronden en tevens de problemen met Beckett op te lossen. Er is namelijk een vermoorde man gevonden in een boom en ze moeten samen de zaak zien op te lossen.

 

In de twee aflevering van deze avond houden Castle en Beckett een wedstrijd met Ryan en Desposito: wie als eerste zijn moordzaak oplost, wint. Maar de feiten veranderen, worden beide teams toch gedwongen samen te werken om de zaken op te helderen.