nieuws
Impressie: WRC: FIA World Rally Championship 4

Dit jaar zal de nieuwe WRC: FIA World Rally Championship 4 uitkomen en Nieuwerwets mocht het al even bekijken én spelen. Zit er nou zoveel verandering in tegenover de vorige delen?
WRC 4 is ontwikkeld door Bigben Interactive en Milestone. Naast een scala aan rallyauto’s en nieuwe en oude racebanen zijn er veel verbeteringen gemaakt aan de omgeving. Er zijn meerdere groepen toeschouwers langs de weg en meer bewegende onderdelen. Op deze manier is er meer te zien dan alleen een statische omgeving zonder spanning.
Daarnaast zijn bijvoorbeeld kleine dingen als het repareren van de auto goed uitgewerkt. Met behulp van monteurs van verschillende rallywagens is er uitgezocht hoe lang sommige reparaties duren. Zo is het te voorkomen dat het repareren of vervangen van onderdelen te lang duurt. Tevens is het mogelijk om te kiezen wat er moet worden gerepareerd. Heb je nog drie dagen, maar ga je een oefenrit maken en rijd je de auto kapot dan zal je moeten kiezen hoe je de reparatie gaat aanpassen.
De audio is aangepast met de daadwerkelijke geluiden van de wagens. Hierdoor is de ervaring van de auto dichter bij de werkelijkheid, wat de immersie verhoogt. Daarnaast zijn er nog nieuwe mogelijkheden toegevoegd als een privéruimte waar de auto te bekijken is en tips voor aankomende races.
WRC 4 verschijnt in oktober voor pc, PS3, Xbox 360 en PS Vita.