nieuws
Angry Birds: Go komt gratis naar de smartphones en tablets

Sinds het succes van de eerste Angry Birds-game zijn de vogels niet meer weg te denken van heel veel telefoons. Toch leek het er met de vele vervolgen op dat de uitgevers vooral heel veel geld willen verdienen en minder aandacht besteden aan de kwaliteit.
Nu er wederom een nieuwe game in de maak is lijkt dit alleen maar erger te worden. Rovio werkt op dit moment aan een speciale kartgame voor de meeste gangbare smartphones en tablets. Zoals in onderstaande trailer te zien is, lijkt er in ieder geval veel aandacht besteed te zijn aan de game.
Misschien nog wel belangrijker is dat de game gratis te downloaden is vanaf 11 december. Dat betekent dat spelers niets hoeven te betalen en dat het niet volledig uitbuiten is van de franchise. Overigens kunnen er wel onderdelen gekocht worden, maar dan buiten de game. De onlangs geïntroduceerde Telepods zijn ook in dit spel aanwezig.