Doorgaan naar artikel
Nieuw seizoen Hotter Than My Daughter
Tim Damen
Tim Damen
Profiel

Gordon en zijn team staan weer klaar voor een nieuw seizoen Hotter Than My Daughter. Vanaf woensdag 30 oktober is te zien hoe moeders afstappen van te lage decolletés, te korte rokjes, te strakke jurkjes en latex en veranderen in een stijlvolle vrouw waar hun kinderen trots op kunnen zijn.

De moeders die opgegeven zijn blijken veelal een verhaal te hebben voor hun bijzondere kledingstijl. Het is aan Gordon om dit verhaal naar boven te krijgen en vervolgens onder zijn hoede te nemen en ze een hart onder de riem te steken. Met zijn team, bestaande uit styliste Manon Meijers, haarstyliste Marissa Pronk en visagisten Barbara van Munster en Ciel Coenders, krijgen de moeders een nieuwe look aangemeten waar ze, hopelijk vol trots, weer goed mee voor de dag kunnen komen.

In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen reist Gordon af naar Limburg. Bianca is trotse moeder van vijf kinderen en erotisch model en danseres. Ze zit het lekkerst in haar vel als ze zich in latex en allerhande niemendalletjes kan hullen. Haar zestien jarige dochter Jessica is hier minder blij mee. Ze schaamt zich voor de kleding en ook voor de foto’s die haar moeder van zichzelf op internet zet.

Verder krijgt de vijftigjarige Deta een metamorfose. Ondanks dat ze een paar kilootjes is aangekomen, draagt ze graag waar ze zich goed bij voelt. Haar kledingstijl is strak, kort en laat veel van haar lichaam zien. Beste vriendin Griet vind het fantastisch, maar haar dochter Sandra denkt er net iets anders over.

Het nieuwe seizoen Hotter Than My Daughter is vanaf 30 oktober te zien bij RTL 4.