nieuws
Vanavond op TV: From Russia With Love

RTL5 start vanavond met wederom een nieuw programma, waarin een aantal Nederlanders op de voet gevolgd worden. Dit keer zijn het Nederlanders die hun liefdesgeluk ergens anders zoeken dan in Nederland, namelijk in het oosten.
In het nieuwe RTL-programma From Russia With Love volgt de zender een aantal mannen die voor het eerst in contact komen met hun grote liefde uit het Oostblok. In de voormalige sovjet-unie is er een vrouwen overschot van 16 procent en steeds vaker zoeken mannen uit het westen een vrouw uit het voormalig Oostblok. Er is daarvoor nog een reden, de vrouwen daar zijn namelijk een stuk traditioneler dan de westerse vrouwen.
Zo zoeken ze bijvoorbeeld niet perse een carrière, maar willen ze vol voor hun man en gezin gaan. Dit is iets wat de mannen in From Russia With Love enorm trekt. De meesten mannen in het programma moeten overigens nog op zoek, maar kennen vaak wel iemand die succes heeft gehad in zijn zoektocht. From Russia With Love start om 20.30 uur en duurt maar liefst anderhalf uur.
In onderstaande video vertelt programmamaker Ewout Genemans in RTL Late Night over From Russia With Love: