Nog iets meer dan een maand te gaan tot Indievelopment plaatsvindt in Utrecht. NieuwerwetsTV is mediapartner van het evenement en derhalve dus ook aanwezig. Tevens hebben we vandaag een mooi exclusief nieuwtje, de namen van de sponsoren zijn namelijk bekend.
Zowel Sony als Microsoft zijn aanwezig tijdens de beurs als sponsor. Deze rol vullen ze echter direct ook op een positieve manier in. Zowel Microsoft als Sony richten namelijk een plek in op de beurs, waar games voor de XBOX/Windows en PS4/PS Vita te zien en te spelen zullen zijn. Hiermee dragen beiden direct groots bij aan de invulling van Indievelopment. Microsoft zal tevens de vijfde spreker leveren voor de sessies die te bezoeken zijn tijdens de beurs.
Later vandaag hebben we tevens nog een rij met nieuwe namen van bedrijven die met hun games te bezichtigen zijn op Indievelopment.