nieuws
Woensdag 25 juni: De WK-wedstrijden van vandaag

Nog twee dagen tot de poulefase van het WK-Voetbal 2014 voorbij is. We hebben dan in 15 dagen 48 wedstrijden gehad en er zijn alweer 16 ploegen naar huis. Voor het zover is, worden eerst de laatste beslissingen nog genomen, zoals vanavond voor Argentinië en België.
De eerste twee wedstrijden van vanavond zijn Nigeria – Argentinië en Bosnië Herzegovina – Iran. Argentinië is al zeker van de volgende ronde en kan vanavond met winst de poule winnend afsluiten. Dat geldt niet voor Nigeria, maar bij winst is de ploeg wel groepswinnaar. Iran gaat bij winst, indien Nigeria verliest, wel gewoon door naar de volgende ronde. De wedstrijden zijn dus zeker nog niet gespeeld. De wedstrijden worden gespeeld om 18.00 uur.
De wedstrijden van 22.00 uur zijn Honduras – Zwitserland en Ecuador – Frankrijk. Hier geldt dat alle ploegen de volgende ronde nog kunnen halen, maar dan moet het wel heel gek lopen. De kans is sowieso groot dat Frankrijk door is en dat het andere team Zwitserland of Ecuador wordt. De kans lijkt het grootst dat Zwitserland wint van Honduras en Ecuador het aflegt tegen Frankrijk.