Het allereerste festival van het jaar is ook komend jaar weer vermoedelijk Where The Wild Things Are 2015. In dit nieuwe festivalseizoen komen ook daar weer een aantal mooie namen naar het unieke festival. Where The Wild Things Are 2015 is net als de eerdere edities bijzonder omdat het evenement plaatsvindt in een bungalowpark. Drie dagen lang kunnen de bezoekers slapen in een huisje en genieten van de muziek op het park.
De nieuwe namen die vandaag bekend zijn gemaakt, zijn Skip&Die, Mister & Mississippi, POND, Maribou State en PAUW!. De namen werden bekend gemaakt door Giel en op Twitter:
.@giel3fm bevestigde vanochtend op de radio vijf nieuwe namen: @Mr__Mississippi, @SKIPnDIE, @PONDband, @Pauwband en @mariboustate! #WTWTA15
— WTWTA Festival (@wtwtaweekender) 26 november 2014
De verwachting is dat er in de komende weken ook nog namen bekend worden gemaakt. Wie, dat is natuurlijk nog even een verrassing.