Laat je als nooit tevoren meeslepen in de wereld van Inazuma Eleven met het nieuwe Inazuma Eleven Strikers. Een nieuwe game die op 28 september 2012 voor de Wii verschijnt. Je kunt zelfs het kampioensteam van topspelers uit de Inazuma-serie aanmaken en de spannende voetbalgevechten spelen met maximaal vier spelers.
Spetterde actie op de consoleversie van de populaire voetbal-RPG is gegarandeerd volgens Nintendo. De arcade-achtige actie van de serie is nog nooit op deze manier in beeld gebracht. De stadions, personages als ook hun spectaculaire acties komen op het grote scherm tot leven. Fans van de TV-serie zullen direct zien dat de personages in de game er precies zo uitzien als in de serie.
Je kan in de game meedoen aan verschillende competities waarin het team van Raimon Jr High zich steeds verder omhoog speelt. Speel ook de belangrijkste gevechten tegen andere teams die uit de TV-serie voorkomen, sommige gevechten zijn nog niets eens op TV vertoond. Ook kan je zelf je eigen team samenstellen. Heb je een tegenstander verslagen, dan kun je de spelers uit dit team scouten. Onthoud wel dat er een flinke hoeveelheid Inazuma Points en vakmanschap nodig is om een kampioensteam samen te stellen.
Het spel bevat meer dan 150 personages, die alle hun eigen specifieke kwaliteiten hebben. Zet spelers bij elkaar en ontwikkel een band waardoor bepaalde vaardigheden nog verder worden ontwikkeld. Besteed je genoeg aandacht aan teamwork, dan is het zelfs mogelijk om de krachtige Co-op Moves uit te voeren! En als je veel wedstrijden wint, dan kun je zelfs indrukwekkende special moves laten zien. Je kunt je tegenstander een halt toeroepen of zelf recht op het doel afgaan. Het level en het element van de beweging bepalen welke als winnaar uit de strijd komt: jouw actie of die van de tegenstander!
Als je de game alleen speelt dan biedt Inazuma Eleven Strikers een flinke uitdaging. Speel je het met z’n vieren wordt het nog leuker in de lokale multiplayerstand. Jij bepaalt zelf of je samenwerkt als een team of de uitdaging tegen je medespelers aangaat. Of dat nou twee tegen twee is of één tegen drie is, alles is mogelijk! Een tweede speler kan ook een ondersteunende taak op zich nemen en de Coach of Manager rol op zich nemen.
Natuurlijk is in deze game nog veel meer te ontdekken. Houd daarom Nintendo in de gaten en volg ze op Twitter (@NintendoNL), want binnenkort wordt bekend hoe speciale personages vrijgespeeld kunnen worden om deze te scouten voor je dreamteam.
Vanaf 28 september 2012 is de game exclusief voor de Wii te verkrijgen!