Een kleine week terug werd voor Street Fighter V het nieuwe personage Laura via een lek bekendgemaakt, maar nu is er ook een trailer voor deze vechter. De trailer zie je hierboven en zoals altijd zie je hierin heel kort wat van haar aanvallen en haar vechtstijl.
Dan is er ook nog goed nieuws voor de mensen die niet kunnen wachten om Street Fighter V te spelen. Capcom heeft namelijk aangekondigd dat van 22 tot 25 oktober de tweede betatest plaats zal vinden. Deze zal cross-platform play hebben tussen de PC en PlayStation 4 en ook ranked matches zullen beschikbaar zijn, voor de mensen die wat meer uitdaging zochten.
Tijdens deze betatest zullen de personages van de vorige test niet speelbaar zijn, maar je zal kunnen kiezen uit: Necalli, Ken, Vega, R.Mika, Karin en Rashid.
PC gebruikers zullen het spel moeten pre-orderen op Steam om betatoegang te krijgen. PlayStation gebruikers kunnen zich hier aanmelden. Als je toegang had tot de eerste betatest, zal je automatisch toegang krijgen tot deze.