Steep
Video

E3 2016: Nieuwe IP Ubisoft heet Steep

1 min leestijd

Een maand geleden schreven we al dat Ubisoft op de E3 een nieuwe IP aan zou kondigen. Nu, tijdens hun persconferentie op E3 2016, is dat ook echt gebeurd. De nieuwe franchise van Ubisoft heet Steep en zal extreme sporten in een open wereld naar de huiskamer brengen.

Snowboarden, skiën, paragliden, noem het maar op. In Steep kan je op verschillende besneeuwde bergen doen wat je maar wilt. Glijd zelf rustig naar beneden, of daag je vrienden uit in een challenge de berg af.

Het is nog lastig om te zeggen hoe de game zal gaan worden, maar vanaf morgen zal het “volledig speelbaar” zijn op de beursvloer, dus hopelijk leren we dan meer.

De game verschijnt in december. Voor meer informatie over zowel als Steep al het andere nieuws rondom E3 houd je NWTV in de gaten.