livestream PSV ADO Den Haag
Nieuws

E-sporter PSV kan zich op 29 oktober bewijzen

1 min leestijd

Dat PSV als eerste club in de wereld op zoek gaat naar een E-sporter was al even bekend,  maar voor de geïnteresseerden is er vandaag meer nieuws verschenen. Op 29 oktober zal namelijk in drie toernooien het aantal kanshebbers teruggebracht worden tot drie. Per toernooi zal er namelijk één winnaar komen die mag solliciteren op de functie. Er zal overigens alleen gespeeld worden op PS4-consoles en natuurlijk is als game FIFA gekozen. De kans die PSV fans en gamers hiermee biedt is uniek:

” De eSports-gamer die PSV contracteert kan onder andere gebruik maken van de faciliteiten van de club en zal op kosten van PSV het rood-wit gaan verdedigen bij grote eSports-evenementen. “En natuurlijk komt hij of zij vanaf volgend seizoen ook op de jaarlijkse elftalfoto”, aldus Guus Pennings op de clubwebsite van PSV.

Inschrijven kan tot en met komende zondag en gamers met een clubcard krijgen voorrang op de andere gamers. Dit kan hier.